Statystyki Ministerstwa Sprawiedliwości na temat agresji Czarnych na Białych „Rasowa Wojna Czarnych Przeciwko Białym” Paul Sheehan Australia, 20 Maj 1995 roku.

Najdłuższą amerykańską wojną jest Brudna Wojna, która trwa nadal już od 30 lat i pochłonęła więcej niż 25 milionów ofiar. Kosztowała prawie tyle samo ofiar co wojna w Wietnamie. Rozstrzygnięcie przyniosły zeszłoroczne wybory kongresowe.

Amerykańskie media nie chcą mówić o Brudnej Wojnie, która pozostaje między wierszami i nie jest publikowana. Co więcej, proponują, aby ją zdyskredytować. Więc proponujmy, byle szybko.

Nieważne jak kryminalne dane są przedstawiane przez tych, którzy chcą potwierdzić lub zaprzeczyć istnieniu Brudnej Wojny, nie ma tam nic niejasnego o czym mówią statystyki: przez ostatnie 30 lat wielki segment czarnej Ameryki prowadził wojnę brutalnej zemsty w stosunku do białej Ameryki.  

I ten problem staje się coraz gorszy. W ostatnich 20 latach brutalne przestępstwa zwiększyły się o więcej niż 4 razy niż populacja. Młodzi czarni (poniżej 18 roku życia) są bardziej agresywni niż poprzednie generacje i są 12 razy częściej aresztowani za morderstwo niż młodzi biali.

Prawie wszystkie dane, które mówią samodzielnie, nie były udostępniane w Ameryce:

- zgodnie z ostatnimi danymi Ministerstwa Sprawiedliwości dotyczących rasowych przestępstw, więcej niż 6.6 miliona przestępstw (zabójstwa, gwałty, ataki i rozboje) są popełniane każdego roku w USA, a około 20%, czyli 1.3 miliona to przestępstwa międzyrasowe.

- najwięcej ofiar rasowych przestępstw – około 90% - stanowią Biali, zgodnie z „Decydujące momenty ostatnich 20 lat badań nad ofiarami przestępstw” z 1993 roku.

- prawie 1 milion białych Amerykanów zostało zamordowanych, okradzionych, zaatakowanych lub zgwałconych przez czarnych Amerykanów w 1992 roku, a tylko 132.000 czarnych zostało potraktowane w ten sam sposób przez białych.

- czarni popełniają 7,5 razy więcej rasowych przestępstw niż biali, a stanowią oni tylko jedną siódmą białej populacji. Kiedy przeanalizujemy te dane, zobaczymy pewną dysproporcję: czarni popełniają ponad 50 razy więcej rasowych przestępstw niż biali.

- zgodnie z ostatnim rocznym sprawozdaniem Federalnego Biura Śledczego, większość międzyrasowych morderstw dotyczą czarnych napastników i białych ofiar, gdzie czarni mordują białych 18 razy częściej niż biali czarnych.

Te oszałamiające dysproporcje zaczęły się w latach ’60, i wtedy zaczęły się zwiększać  przestępstwa popełniane przez czarnych na białych, ten nagły przyrost nie przypadkowo odpowiada dokładnie rozpoczęciu się działań ruchu obywatelskiego.

Ponad to, kumulacyjny efekt jest oszałamiający. Statystyki Ministerstwa Sprawiedliwości i FBI wskazują, że pomiędzy 1964 a 1994 rokiem więcej niż 25 milionów przestępstw rasowych zostało popełnionych, przerażający są tutaj czarni przestępcy i białe ofiary. Więcej niż 40,000 ludzi zginęło w międzyrasowych morderstwach. Dla porównania 58,000 Amerykanów zabitych w Wietnamie i 34,000 w Korei.

Kiedy przestępstwa z nikłym użyciem przemocy (włamania, kradzieże) są włączane to te dane stają się kolosalne. Biuro Ministerstwa Sprawiedliwości mówi, że 27 milionach takich przestępstw zostało pominiętych w 1992 roku, a oględziny mówią o 31% rozbojów czarnych na białych i tylko o 2% w odwrotnej sytuacji.

Kiedy te wszystkie dane są przeliczane, wydaje się, że czarni Amerykanie popełnili co najmniej 170 milionów przestępstw w stosunku do białych przez ostatnie 30 lat. Jest to wielka klęska amerykańskiego życia i ideałów, począwszy od II wojny światowej.

Wszystko to jest faktem, lecz przez zgromadzenie tych danych, będę uważany i nazywany rasistą przez media. Oni chcą utrzymać standard czarnej Ameryki, niższy standard.