To, co się dzieje w Europie jest ludobójstwem i przestępstwem popełnianym przez zorganizowane elity polityczne i tych którzy je finansują.

Europejczycy muszą wstać i sprzeciwiać się Unii Europejskiej. Musimy wrócić do samorządności i odzyskać kontrolę nad naszymi narodami, bo jeśli tego nie zrobimy, to nasze narody zostaną unicestwione.

Europa to kontynent bogaty w różnorodność, a ja nie mam na myśli "różnorodności", wprowadzanej przez lewicę i zdradzieckie klasy polityczne. Jesteśmy kontynentem różnych narodów, kultur i języków kontynentem unikalnych zwyczajów i tradycji. Powinniśmy utrzymać i zachować tę różnicę wolnym od rzeźników z Brukseli wolnym od neurologicznie niestabilnych podmiotów społecznych.

Należy wprowadzić ostracyzm lewacki, których to nieodpowiedzialna polityka i nachalna agitacja doprowadza do niekontrolowanych zaburzeń kulturowych w społeczeństwach cywilizowanych, które przez setki lat wypracowały własne zasady i normy współżycia między sobą.

Przez lata, ostrzegaliśmy przed tym co dzieje się teraz na Twoich oczach, to nie odejdzie, to rzeczywistość która będzie się pogarszać.

Stańmy na jednym fundamencie, który nas połączy i stwórzmy społeczeństwo idealne- mocny kolektyw. Społeczeństwo oparte o zasady moralne z najwyższej półki, i dzięki wysokiemu morale będziemy niezwyciężeni, żaden wróg nas nie pokona.