Kolorowa Imigracja

Zmieni Stany Zjednoczone w kraj Trzeciego Świata?

 

   
Przyszlość Ameryki?

W 1950 roku Biali stanowili 89% populacji Ameryki. Legalna imigracja wzrastała z 300.000 w roku 1965 do 1.000.000 dzisiaj. Około 90% tych legalnych imigrantów to kolorowi. Do roku 2050 mniej niż 50% ludzi poniżej 18 roku życia będzie Biała. W 1970 roku 2,369,000 Latynosów żyło w Kalifornii, teraz jest ich ponad 12,939,000. 53% wszystkich legalnych imigrantów którzy osiedlili się w Kalifornii od 1973 jest pod opieką socjalną. W obrębie dekady, koszty imigracji podniosą się do 108 miliardów dolarów rocznie.

 

 

Amerykańskie miasto Gary niedaleko od Chicago


ZBYT BIALI

BY STAĆ SIĘ OFIARAMI NIENAWIŚCI ?

      PORWANY                 ZGWAŁCONY           TORTUROWANY    ZAMORDOWANA

 

Żadnych zarejestrowanych kosztów nienawiści

Żadnego narodowego zasięgu mediów

Żadnych publicznych gwałtów

 

 

„...Terror zaczął się pobiciem i piractwem samochodowym, następnie doszło do śmiertelnego postrzału i skończyło się pięcioma brutalnymi gwałtami i czterema morderstwami. Na dodatek istnieją przesłanki co do braci do trzech oddzielnych scenariuszy kryminalnych...”

 

 

LANSDOWNE – 25 lipca, 2001 roku. Policja stara się zatrzymać gwałciciela, który zgwałcił 11-letnią dziewczynkę poprzedniej nocy. Dzisiaj po raz pierwszy jej matka zgodziła się opowiedzieć o tym brutalnym doświadczeniu.

TE PRZYKŁADY SĄ TYLKO WIERZCHOŁKIEM GÓRY LODOWEJ!


FAKTY NA TEMAT PRZESTĘPSTW NIENAWIŚCI

 

 • Ze wszystkich 1.700.000 międzyrasowych przestępstw w ciągu roku, 90% z nich to przestępstwa popełniane przez Czarnych na Białych.
 • Każdego roku Czarni gwałcą 30.000 Białych kobiet. (mniej niż 35% wszystkich gwałtów jest zgłaszana na policję, dlatego prawdziwą liczbę szacuje się na 100.000).
 • Mniej więcej 1 na 50 czarnych mężczyzn jest nosicielem HIV lub AIDS.
 • Mniej więcej 1 na 4 czarnych mężczyzn jest nosicielem chorób wenerycznych.
 • Czarni mężczyźni są 15 razy bardziej narażeni na zakażenie wirusem HIV niż Biali.
 • Czarni 50 razy więcej niż Biali są skłonni popełniać indywidualne przestępstwa międzyrasowe.
 • Czarni 250 razy więcej są skłonni do popełniania przestępstw międzyrasowych w grupach zorganizowanych niż Biali.
 • Czarni popełniają więcej i bardziej brutalnie przestępstwa na Białych, niż odwrotnie.
 • Czarni popełniając przestępstwo w 56% wybierają Białe ofiary, Biali popełniając przestępstwo tylko w 2% wybierają Czarnych na swoje ofiary.
 • Czarni mordują Białych 18 razy częściej niż odwrotnie.
 • Około 1 miliona Białych zostało zamordowanych, okradzionych lub zgwałconych w 1992 roku.
 • Między 1964 a 2001 rokiem więcej niż 60.000 Białych zostało zamordowanych w międzyrasowych mordach w USA (porównaj to z 58.000 zabitych Amerykanów w Wietnamie, czy 38.000 zabitych w Korei).
 • Prawie jeden z trzech czarnych mężczyzn jest teraz w więzieniu, lub staje przed legalnym wymiarem sprawiedliwości.

Te statystyki pokazują przewagę Czarnych w popełnianiu przestępstw. Jednak trzeba pamiętać, że klasyfikacja „Biały” jest bardzo myląca, gdyż Meksykanie i ludzie pochodzenia latynowskiego są zaliczani przez FBI do tej grupy, a Biali nie są.

 

 

Kategorie FBI zaliczające Meksykanów, Latynosów i Arabów do Białych wprowadzają zamieszanie w statystykach przestępstw rasowych. 

Victor Manuel Gerena jest Latynosem z Puerto Riko i będnie został zaklasyfikowani przez FBI jako Biały.

http://www.fbi.gov/mostwant/topten/fugitives/gerena.htm

W konsekwencji, przestępstwa popełniane przez Białych są jeszcze mniejsze niż to pokazują oficjalne statystyki. Jak myślicie jak przestępstwa międzyrasowe będą wyglądać za 20-30 lat, kiedy Biali będą mniejszością?

Źródła:

http://www.census.gov

http://www.cdc.gov

http://www.eaif.org

http://www.adversity.net/default.htm

http://www.hatecrimes.net/

http://www.jna.tzo.com/facts/racestat.htm

http://www.jeffsarchive.com

http://www.amren.com/rapsheet.htm

http://www.nidlink.com/~aryanvic/BlackFacts.html


Kilka kolorowych fotografii przedstawiających bunty na tle rasowym, które stały się codziennością w USA. Białe ofiary na własnej skórze odczuły smak „tolerancji” i „rozmaitości”.

 

 • Gang Latynosów zgwałcił Białą kobietę w Nowym Jorku podczas gdy policjanci stali i przyglądali się.
 • Czarni pobili Białych podczas plądrowania i podpalenia budynków w Ohio.
 • Jeden Biały został zamordowany, a 12 innych trafiło do szpitala podczas ataku Czarnych w Mardi Grass w Seattle.

 

Te wydarzenia przedstawiają zysk nie-Białych, ponieważ policja obawia się oskarżenia o „rasową prorejestracje” lub nazwania „rasistami” przez środki masowego przekazu. Biała populacja w porównaniu z nie-Białymi i wspierającą ich policją, jest mniejszością, więc pomyśl kto w przyszłości będzie bronił Ciebie i Twoje dzieci. Dzisiejsza policja w USA nie chroni Cię dostatecznie od przestępstw, oni tylko narzucają nam prawo.

 

W państwach takich jak Zimbabwe i Południowej Afryce, gdzie Biali stali się mniej liczebni i odsunięci od siły, cała nadzieja na sprawiedliwość zniknęła. Rząd Zimbabwe wprowadził nawet politykę zabierania ziem Białych i oddawania ją w ręce Czarnych. Ten problem nie jest tak znaczący jak to, że ci Biali farmerzy są pod stałym zagrożeniem ataku – czy to gwałtu na Białych kobietach, czy mordu na farmerach przez czarne gangi. Rząd Zimbabwe zdominowany przez Czarnych nie tylko odmawia sprawiedliwego sądu nad tymi bandytami, ale nawet kwestionuje, że taki problem istnieje. Musimy uczyć się na błędach Zimbabwe i chronić byt Białych ludzi zawsze i wszędzie. 

18 kwietnia Czarny gang włamał się do domu Białej rodziny. Złapali 28-letniego Brendana Jowetta i uderzali go w głowę i twarz cegłą dopóki nie stracił przytomności. Następnie zaciągnęli jego 25-letnią żonę Tonię i zgwałcili ją. Potem znaleźli siostrę Toni, 18-letnią Laurę Wiggins, którą wyciągnęli i wielokrotnie gwałcili.

„Być, albo nie być” Dr William Pierce, 2000.

 


CZY RASA ISTNIEJE ?

Kilka faktów:

 • Istnieje 30.000 ludzkich genów, 3.1 miliarda podstawowych par.

 • Sześć procent genetycznych zmian pomiędzy dwoma osobnikami ludzkimi jest spowodowane w znanym rasowym zgrupowaniu.

 • Kod genetyczny Białych i Czarnych jest różny o pełne 3,2%.

 • Czarni atleci mają chudsze i bardziej muskularne ciała od Białych.

 • Czarni mają dłuższe ramiona od Białych

 • Dłonie Czarnych są stosunkowo dłuższe od Białych

 • Biali mężczyźni mają o 8,2% większy mózg od Czarnych

 • Czarna młodzież szybciej reaguje na bodziec kolanowy niż Biała.

 

Chociaż w 1999 roku Czarni stanowili jedynie 12% społeczeństwa USA, odpowiadali za 47% zarażonych wirusem HIV (albo są bardziej narażeni na zarażenie HIV, albo są bardziej aktywni seksualnie, albo obydwie opcje. Jednak wszystko to jest obsadzone w samej biologii).

 

Testy IQ przeprowadzane na Czarnej i Białej młodzieży jednoznacznie wykazują, że ci drudzy osiągają znacznie lepsze wyniki.