:: REDWATCH - POLSKA

 

ZACHODNIOPOMORSKIE

:: SZCZECIN^ Daniel Michalski. Zamieszkały w Szczecinie, wiek: 22 lata.
Pseudonim Dominika,pseudonim artystyczny - Charlotte. 
Mieszka z matką gdzieś na obrzeżach Szczecina. 
Uczeń Szczecińskiej Szkoły Wyższej Collegium Balticum
ul. Mieszka I 61 c
71-011 Szczecin 
telefon: 91 48 38 164
fax: 91 48 30 581
email: biuro.rektora@cb.szczecin.pl
gg: 36120119

Jest szefem szczecińskiego oddziału stowarzyszenia Kampania Przeciw Homofobii (KPH) i oficjalnie PRZYZNAJE się do pedalstwa. Entartet biorący udział w różnego rodzaju pedalskich marszach i pikietach. Działacz organizacji lewicowych. Kandydat na radną z ramienia Parti Kobiet w Szczecinie. 

Można go spotkać w pedalskich klubach: 

INFERNO adres:al. Wojska Polskiego 20 Szczecin
(wejście od pl. Zgody z rogu ul. Bogusława i al. Wojska Polskiego. 
telefon: +48 91 4884054 Szczecin.
e-mail: biuro@inferno-club.pl ENIGMA adres:ul. Wielka Odrzańska 24/25
Szczecin (w podwórzu)
e-mail: info@enigmapub.pl lub strefaclub@wp.pl
tel.: 692 552 070 Szczecin. 

Wystepuje tam na scenie jako drag queen o pseudonimie Charlotte. 
Strona cioty: http://dgcharlotte.pinger.pl/ 
email cioty: dq_charlotte@tlen.pl
Kontakt: tel.cioty 792475710
https://www.facebook​.com/pages/Daniel-Mi​...
michalski.​daniel@​wp.​pl
nasza-klasa.pl/profile/27767975- 


^ Daniel Michalski działacz Kampanii Przeciw Homofobii w Szczecinie.^ Czarnuch ze Szczecina, mieszka na Kijewie. Czekamy na więcej danych.


:: KOSZALIN^ Czarnuch z miasta Koszalin woj. zachodnio pomorskie.
Prawdopodobnie ma skurwiel polskie imię i nazwisko - Tomasz Kochaniewicz.
Ma 19 lat. Pracuje dla Agencji Ochrony Lex Crimen,  można go spotkać w centrum handlowym "Emka".
Uczy się w Szkole Policealnej Żak- Technik Obsługi Turystycznej


:: STARGRAD SZCZECINSKI


^ Marcin, nazwisko nieznane, urodzony 11.02.1988 roku w Szczecinie, zamieszkały w Stargardzie Szczecińskim. Wzrost około 183 cm. Żyd, członek anarchistyczno-nihilistycznej hołoty.^ Katarzyna Aneta Wiśniewska. Zamieszkała w Stargardzie Szczecińskim. Dziennikarka antyfaszystowska. Znana jest ze swoich ostrych i zjadliwych artykułów na temat prawicy, publikowanych w “Trybunie", "Nie", "Faktach i Mitach", a także w lokalnym tygodniku "7 Dni Powiatu Stargardzkiego". Kandydowała z list SLD do Rady Miasta Stargardu w wyborach samorządowych 2006 roku. http://katarzynawisniewska.blog.onet.pl/^ mgr inż. Amadou Sy, lat 49 Zamieszkały w Stargardzie Szczecińskim. Kierownik Zespołu ds. Sekotorowego Programu Operacyjnego Departamentu Integracji Europejskiej Urzêdu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie. Kandydował z list Forum Gospodarczego do Rady Miasta Stargardu w wyborach samorządowych 2006 roku.i0o95^ Studentka ekonomii, absolwentka I LO im. Adama Mickiewicza w Stargardzie Szczecińskim. Kandydowała z list PiS do Rady Miasta Stargardu w wyborach samorządowych 2006 roku.


:: ŚWINOUJŚCIE^ DANIEL KARAŚ 18 lat, zamieszkaly w Świnoujściu lewak anarchista. Działacz antify jak i federacji anarchistycznej.


^ SZYMON KUBANEK (Po lewej) lat 17 z Świnoujścia , lewak anarchista. działacz antify jak i federacji anarchistycznej. Spotykany często na ławkach przy ulicy kościuszki.


Barbara Michalska – świnoujska urzędniczka (zawdzięcza swoją posadę zaspokajaniu potrzeb seksualnych wysoko postawionego urzędnika z  ramienia SLD – Czerwonego Tatarzyna, dlatego też została przez nas zakwalifikowana jako czerwona kurwa) zajmująca się sprawami przetargów miejskich. Jest Naczelnikiem Wydziału Inżynierii Miasta. W opinii pracodawców ze Świnoujścia działa na ich szkodę, ponieważ uniemożliwia im rozwijanie działalności gospodarczej poprzez utrudnianie wygrywanie przetargów. Odbija się to na lokalnej gospodarce, a co za tym idzie miejscach pracy  dla mieszkańców Świnoujścia. Z tego też powodu jej działalnością powinny przyjrzeć się UA, ponieważ istnieją przesłanki do podejrzenia Barbary Michalskiej o przyjmowanie łapówek.

Kontakt z nią jest możliwy poprzez
Wydział Inżyniera Miasta (WIM)
Urząd Miasta Świnoujścia
72-600 Świnoujście
ul. Wojska Polskiego 1/5
III piętro pok. 304, 307
telefon: (091) 327 06 29, (091) 327 87 56, (091) 327 86 10, (091) 327 86 40
wim@um.swinoujscie.pl


 

All Rights Reserved. Protected by the First Amendment of the United States of America. Redwatch.info does not condone, advocate, hint, speculate or suggest any type of crime, violence or illegal activity. This web site is strictly an informational database to help the public keep informed about the criminal and destructive tendencies of persons engaged in anti-fascist, anti-racist, and left-wing activities as well as the degenerate sympathizers and activists of the pedophile lobby.