:: REDWATCH - POLSKA

 

WARMINSKO-MAZURSKIE

:: OLSZTYN^ Jędrzej Kołakowski. Lat 27, zamieszkały w Olsztynie. Członek Koalicji 11 Listopada. Współtwórca Warmińskiej Biblioteki Wolnościowej (lewacka wylęgarnia). „Filozof” nauczyciel stażysta „etyki” w olsztyńskim liceum ogólnokształcącym im. A. Mickiewicza ul.Mickiewicza 6 Olsztyn 10-551. Uczy młodych ludzi jaki to dobry jest komunizm i że pedalstwo jest rzeczą normalną i naturalną.


^ Jędrzej Kołakowski^ Olaf Stopiński - lewak żydowskiego pochodzenia, uczestnik marszów tolerancyjnych i antyfaszystkowskich.
Zamieszkały w Olsztynie. http://www.lo3.olsztyn.pl/plan.php?dzielo=machajn&liniastart=750


:: WARMIŃSKO-MAZURSKIE^ Czesław Jerzy Małkowki. Prokuratura Okręgowa w Białymstoku poinformował, że od 29 lutego 2008 roku prokurator zezwolił na publikacje wizerunku i danych osobowych Czesława Jerzego Małkowskiego ze względu na wazny interes społeczny. Były prezydent Olsztyna oskarzony o gwałt i usiłowanie gwałtu. Czesław Jerzy Małkowski ur. 22 września 1950 w Lupowie, wieś w województwie lubuskim, w powiecie gorzowskim, w gminie Bogdaniec. [Niestety aktualnego adresu nieznamy]. Od 10 października 2001 do 20 listopada 2008 prezydent Olsztyna.

Z zawodu nauczyciel histori, pod koniec lat 70. był kierownikiem Gminnego Osrodka Propagandy i Wychowania w Wielbarku woj. Warminsko Mazurskie. W 1981 roku został sekretarzem Komitetu Gminnego PZPR. Na poczatku 1986 roku został dyrektorem Okręgowego Urzedu Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk w Olsztynie – organu PRL-owskiej cenzury. Po zlikwidowaniu cenzury powrócił do wyuczonego zawodu, zostając w jednej z olsztynskich szkół nauczycielem histori, oraz wiedzy o Polsce i świecie współczesnym. Na poczatku lat 90 wstapił do SdRP, a pózniej do Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w której aktywnie działał i budował lokalne struktury partyjne. W 1998 roku został wybrany do Rady Miasta Olsztyn, a we wrześniu 1999 roku został przewodniczącym rady miejskiej. W tym samym roku został sekretarzem Rady Wojewódzkiej SLD. Od 10 października 2001 do 20 listopada 2008 pełnił funkcje prezydenta Olsztyna z ramienia Sojuszu Lewicy Demokratycznej. W 2005 roku uhonorowany przez ministra kultury odznaka – Zasłuzony dla Kultury Polskiej.

Po wybuchu tzw. seksafery w olsztynskim magistracie w 2008 roku prokurator wszczal sledztwo mające ustalić czy doszło do przestępstwa w związku z doniesieniami urzędniczek Urzedu Miasta o rzekomym molestowaniu seksualnym i zgwałceniu. 28 lutego 2008 roku został w tej sprawie zatrzymany przez policje. Zwolniony po nieuwzglednieniu przez Sąd Rejonowy w Białymstoku wniosku o tymczasowe aresztowanie. Na skutek zazalenia prokuratora 14 marca 2008 roku sąd okręgowy w Białymstoku zastosował wobec niego tymczasowe aresztowanie z uwagi na grożąca mu wysoką kare, oraz zastosował środek zapobiegawczy w postaci zawieszenia w pełnieniu obowiazków prezydenta miasta. 26 września 2008 roku sąd okręgowy w Olsztynie uchylił wobec niego tymczasowe aresztowanie utrzymując środek zapobiegawczy w postaci zakazu sprawowania obowiazków prezydenta miasta Olsztyna. 1 lutego 2011 białostocka prokuratura przedstawiła Małkowskiemu cztery zarzuty dotyczące czterech osób pokrzywdzonych - gwałt i usiłowanie gwałtu oraz uporczywe naruszanie praw pracowniczych. Proces Czesława Małkowskiego ruszy dopiero w październiku 2011. Mam nadzieje że sprawa niezostanie umorzona ze wzgledu na małą szkodliwość spoleczną, lub przedawnienie.

Jak to się stało, że na tak eksponowane stanowisko awansował były komunistyczny cenzor i dawny sekretarz PZPR?


^ Małkowski i jego wspólnicy


Rafał WEGNER pseudonim GÓWNO. Od wielu lat aktywny lewak, lat 23. Wzrost ok. 175 cm,spasiony, zarośnięty (broda, bako brody ). Najprawdopodobniej pochodzenie żydowskie (świadczy o tym jego obleśny wygląd i nazwisko). Sprzedaje na policje, często ćpa.Odważny w grupie. Zamieszkały w Kętrzynie ul. Pow. Warszawy blok nr 16 tel. dom 089751 28 79.
Obecnie studiuje na UWM w Olsztynie (dziennie).

Rafał ZBOROWSKI pseudonim ZBOREK. Wzrost ok. 175 cm, chudy, czarne kręcone włosy (krótko ścięte). Stary ćpun i lewak na 100% pochodzenie żydowskie, lat 24. Student prawa w Olsztynie, konfident policyjny.

Grzegorz KOWALSKI Wzrost ok. 173 cm, chudy, krótkie czarne włosy lat 22. Narkoman,ubiór przykładowego brudasa.

Niejaki Kamiński imię nieznane - ps. TYTUS - lat około 30, aktywista lewacki od ponad 12 lat, m.in. współpracował z lokalną prasą w nagonce na środowisko NS, a także brał czynny udział w wielu akcjach antyfaszystowskich. Zamieszkały: Ostrołęka


:: ELBLĄG^ Krzysztof Sierżantowicz vel Nachmann (żyd i znany elblaski pedał) działa w stowrzyszeniu Młodzi Socjalisci, Ruch Społeczny NIE - organizacja Jerzego Urbana. Działa też w Zielonych 2004. Wspierał pedała Biedronia w sprawie sądowej przeciwko znanej elblaskiej działaczce katolickiej ze stwowarzyszszenia Rodzina Polska. Niegrozny w starciu bezposrednim. Mieszka i pracuje w elblagu.^ Wioleta Engler PS „BLADA KURWA” POLNOFOB!

MIEJSCE PRACY: Nauczycielka języka polskiego w zespole szkół mechanicznych w Elblągu.
http://www.zsm.elblag.com.pl/index.php?page=kadra

Kładzie nacisk na fałszowanie holocaustu i lekcewarzenie postawy patriotycznej do Polskosci! szerzy swoja fobie codziennie na lekcjach wśród niuswiadomionej mlodziezy. Promujac lektury typu HANNA KRALL „ZDAZYC PRZED PANEM BOGIEM”. Ponadto nakłania uczniów do zażywania narkotyków - z usmiechem na twarzy wywyzsza cpunów wsród innych uczniów którym daje do zrozumienia że nie będzie ich gnębic stawijąc dobre oceny przy odpowiedzi! Rozpowiada delikatnie o swoich wrazeniach po spozyciu! Prawdopodobnie uwikłana w rozprowadzanie narkotyków!

DOROBEK NAUKOWY: W swojej pracy doktorskiej przywróciła niemieckie nazwy wszystkim przedwojennym żydowskim ulicom i miejscom spotkan żydostwa!

A teraz conieco o lewackim stowarzyszeniu „Rozwój i praca przyszłością samorzadu”.
http://www.ripps.elblag.com.pl/
Prowadzone jest przez pierdoloną orwelowską swinie, zamechowskiego kolaboranta JÓZEFA GBURZYŃSKIEGO! Umieszczonego na liscie IPN!
http://lista-wildsteina.n8.pl/g/gb.html
http://bazy.opi.org.pl/raporty/opisy/dokhab/74000/d74901.htm

POZYCJA SPOLECZNA: Promuje swoją postawe jako doswiadczona wierna i pracowita pierdolona w dupe elblążanka. Należy do stowarzyszenia rozwój i praca. A oto jej ulotka w której wypisuje hasła przedwyborcze na czasie!
http://www.ripps.elblag.com.pl/dok/Ulotengler.doc

A oto krótka solidarnosciowa biografia tej świni:
http://www.encyklopedia-solidarnosci.pl/^Karol Łuczak o pseudonimie Lorak.


^Miejsce lewackich spotkań
Warmińska Biblioteka Wolnościowa


:: EŁK^Pseudo: Herbik
Mieszka na osiedlu Konieczki


^Pseudo: "Mag Magik"

Pseudo: "Piotras" Imię i nazwisko: Piotr Gajewski. Mieszka na osiedlu Konieczki Działacz anarchistyczny, współpracuje a AntiFą

Robert Pierczyk "Mały" Prezes nowo powstałego stowarzyszenia Inicjatywa Kulturalna "Let it be".


 

All Rights Reserved. Protected by the First Amendment of the United States of America. Redwatch.info does not condone, advocate, hint, speculate or suggest any type of crime, violence or illegal activity. This web site is strictly an informational database to help the public keep informed about the criminal and destructive tendencies of persons engaged in anti-fascist, anti-racist, and left-wing activities as well as the degenerate sympathizers and activists of the pedophile lobby.