:: REDWATCH - POLSKA

 

POMORSKIE

:: TRÓJMIASTO^ MICHAŁ PIGNOT - Urodzony 7 grudnia 1990. Zamieszkały w Gdańsku, Wrzeszcz. Czynnie uczestniczy w spotkaniach młodych socjalistów. Zwolennik marksizmu kulturowego.^ W Gdyni na ulicy Chylonskiej 230 prowadzi działalność międzynarodowa i wielorasowa sekta boża armia.
Na zbory uczeszczają także biali pałajacy sympatią do kolorowych.
tel. +48504 364 288; +48696 180 603 (Angielski)
e-mail: unstoppablearmy@unstoppablearmy.org
Wejscie znajduje sie z tyłu budynku, naprzeciw wieżowca.^ MIECZYSŁAW ABRAMOWICZ -ur. 24 maja 1952 r w Gdańsku, podpisywany jako pisarz, dziennikarz, historyk, „wielki polak, paolski patryjota” w rzeczywistosci filosemita, uzurpator, pisarz żydowski.^ TOMASZ ZBIERSKI - dyrektor filosemita VI LO w Gdańsku prowadzi od 2006 roku projekty edukacyjne związane z szeroko rozumianą edukacją, regularnie organizuje żydowskie spotkania w szkole każąc uczniom w nich uczestniczyć, wprowadził lekcie hebrajskiego, kulturoznaztwa i histori żydow.^ ADAM WEDMAN. Data urodzenia: 14 sierpnia 1990 w Kamieniu Krajeńskim woj.kujawsko-pomorskie.Lat 21. Żyd wypowiadajacy się na tematy o których nie ma ZIELONEGO pojęcia. "Głęboko sprzeciwiamy się nacjonalizmowi, rasizmowi, ksenofobii, faszyzmowi które z "dumą" prezentują młodzi ludzie idący drogami wolnej Warszawy w pochodzie cynicznie zwanym "Marszem Niepodległości"". 

Działacz społeczny, propagator sodomi, aktywista na rzecz praw pedałów i lesbijek. Przewodniczący Gdańskiego Koła Zielonych, działa równiez w Bydgoszczy. Obecnie pracuje w hotelu Sofitel Grand Sopot. Ul. Powstańców Warszawy 12/14 Sopot. Można go spotkać czesto na wrzeszczu w Gdańsku.

telefon: 724320944
e-mail: adam.wedman@zieloni2004.pl 
http://zieloni2004.pl/Adam-Wedman-142profil.htm ^ ROBERT BIEDROŃ (pseudonim Biedronka). Działacz organizacji gejowsko-lesbijskich, były działacz komunistyczny. Ur. 13 kwietnia 1976 w Krośnie woj. Podkarpackie, zamieszkały w Warszawie na dzielnicy Ursus, lecz z racji wykonywania obowiązkow poselskich wiekszość czasu będzie spedzał w okregu gdyńsko-słupskim. 

Był pomysłodawcą, współzałożycielem i prezesem Kampanii Przeciw Homofobii {KPH} (w latach 2001–2009) ogólnopolskiej organizacji zajmującej się szerzeniem SODOMI. Laureat Tęczowego Lauru, nagrody przyznawanej za szerzenie homoseksualizmu. W 2004 otrzymał nagrodę środowiska gejowsko-lesbijskiego – Człowieka Tęczy. Publikował m.in. w "Gazecie Wyborczej", "Trybunie", "Polityce" i "Rzeczpospolitej". Biedroń był działaczem Sojuszu Lewicy Demokratycznej, członkiem Krajowego Komitetu Wykonawczego SLD. Był współautorem Statutu SLD (teraz już wiemy dlaczego SLD ma taki pedalski statut), współpracownikiem i doradcą liderów partii. Był również członkiem Federacji Młodych Socjaldemokratów. W poniedziałek, 3 października Biedroń kandydat na posła z ramienia Ruch Palikota {czyt.RPKPH} w okręgu gdyńsko-słupskim uczestniczył w marszu WYZWOLENIA KONOPI w Gdyni. Obecnie poseł na sejm RP z ramienia Ruch Palikota. {czyt.RPKPH} 


^ Robert Biedroń -  Szef największej i najgroźniejszej (z uwagi na kontakty medialne i wsparcie SLD) organizacji zrzeszającej pedałów: Kampanii Przeciw Homofobii www.kampania.org.pl

LICZBA ZBOCZEŃCÓW POPIERAJĄCYCH BIEDRONIA W OKRĘGU GDYŃSKO-SŁUPSKIM:

Obwód Liczba zboczeńców:

miasto Gdynia 4945
powiat wejherowski 2549
miasto Słupsk 1998
powiat słupski 1344
powiat pucki 1017
powiat chojnicki 960
powiat kartuski 937
powiat bytowski 769
powiat człuchowski 723
powiat kościerski 704
powiat lęborski 973 

Razem 16919 zboczeńców.

Prowadzi własne wydawnictwo AdPublik. Założone w 2005 roku. Specjalizuje się w publikowaniu książek i przewodników o tematyce gejowsko-lesbijskiej.

AdPublik-wydawnictwo
ul. Kopińska 42/48
02-001 Warszawa 
tel: (0-22)659 92 66
Strona: www.adpublik.pl 
NIP: 6842200932

W 2007 roku nakładem wydawnictwa ukazały się książki: Tęczowy elementarz, Tęczowa rewolucja, Król i Król, Z Tango jest nas troje. (takie publikacje powinny być zabronione w zdrowym społeczeñstwie).

Zachęcamy wszystkich ludzi kochających normalnie,odpornych na pedalskie argumenty,do bojkotu spotkań organizowanych przez posła BIEDRONKĘ (kochającą inaczej).
E-mail:robert@robertbiedron.pl
http://www.robertbiedron.pl 


^ Robert Biedroń


 
^ Anka Grodzicka znana też jako ,,Nemesis,, lesbijka, feministka, działaczka wszelkich ruchów broniących pedałstwa i tym podobnych zboczeń. Zamieszkała w Gdyni. Na zdjęciu ze swoją biseksualną przyjaciółką Aleksandrą Michalak.^ Olga Kamińska 17 lat zamieszkała w Słupsku. Spotkac ja można na ul. Szczecińskiej. Anarchistka, działaczka Słupskiej antify. Kolega Olgi Kamińskiej, zamieszkały również w Słupsku. Slupsk ul. Szczecińska 6 m18, można go również spotkać na Banacha lub Sobieskiego razem z Olga Kamińską.


 
^ Adam Bekair - mulat, mieszkaniec Tczewa (Pomorskie).
Semira Bekair - siostra Adama.
Ojciec obojga to czarnuch, matka biała.
^ Grzegorz Ilnicki - student wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Czołowy działacz Młodych Socjalistów z Trójmiasta. Znany pedał.
http://unia-lewicy.org/modules/zmagazine/article.php?articleid=19^ Bartosz Nowaczyk - Jeden z czołowych działaczy Młodych Socjalistów.
http://unia-lewicy.org/modules/zmagazine/article.php?articleid=21 


^ Bartosz Nowaczyk ur. 1978. Jeden z czołowych działaczy Młodych Socjalistów. Absolwent wydziału ekonomii Uniwersytetu Gdańskiego. Zamieszkały Gdańsk ul. Arkońska 60. Znany gej i lewak.^ Paweł Huelle - żydowski pisarz zaangazowany w akcje antyrasistowskie. Autor wielu ksiażek o tematyce żydowskiej, filosemita zamiszkały w Gdańsku.
^ Paweł Pobiarzyn-Gdańsk. Nicki/pseudonim: pafcio.
Blondyna na zdjęciu trzymająca transparent, IV RP, to znana z poglądów lewicowych , działaczka partii antyklerykalnej, zamieszkała w Pruszczu Gdańskim..

Dewiant na zdjęciu powyżej to niejaki Krzysztof Gojtkowski.  Zamieszkały na terenie Trójmiasta. Znany pedał, który agitował swoje zboczenie jakiś czas temu w programie "Rozmowy w toku"


Federacja Młodych Socjaldemokratów Struktura W Gdańsku

^Arkadiusz Szymański - przewodniczący

  

^Szymon Przybylak - wiceprzewodniczący Idealistyczny wyznawca myśli socjaldemokratycznej, poeta, aktywny działacz SLD od 18 roku życia.

 

^Tomek Borowczyk - wiceprzewodniczący Student politologii oraz administracji na Uniwersytecie Gdańskim.

 

^Magda Leszczyna - Przewodnicząca FMS Pomorskie, członek Rady FMS Gdańsk . Studentka stosunków międzynarodowych w Wyższej Szkole Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych i Politycznych w Gdyni oraz politologii na Uniwersytecie Gdańskim.

  

^Tadeusz Żebrowski - członek rady

Marcin Ossowski - człoenk rady
Łukasz Szulc - członek rady
Marcin Witoszyński - członek rady
Karol Kastelik - sekretarz FMS Gdańsk^ IZUAGBE UGONOH 19 lat studiuje na 2 roku na AWFiS


MŁODZIEŻOWY FRONT LEWICY
Zdjęcia z demonstracji w Gdańsku.

 

 

:: SŁUPSK^ Arkadiusz Jastrzębski - współzałożyciel i działacz Federacji Anarchistycznej w Słupsku. Pracuje w lokalnym oddziale Radia Koszalin. Związany jest ze środowiskami lewicowymi, Często widywano go w miejscowej siedzibie Sojuszu Lewicy Demokratycznej, która sponsoruje jego działalność . Aktywnie wspierał jedną z frakcji w słupskim SLD poprzez rozklejanie plakatów (sygnowanych przez FA) ośmieszających jednego z polityków Sojuszu z wrogiej frakcji. Jest również miłośnikiem marihuany i propagatorem jej zalegalizowania.

Artur Karpiński - Aktywista Federacji Anarchistycznej.


 

 

All Rights Reserved. Protected by the First Amendment of the United States of America. Redwatch.info does not condone, advocate, hint, speculate or suggest any type of crime, violence or illegal activity. This web site is strictly an informational database to help the public keep informed about the criminal and destructive tendencies of persons engaged in anti-fascist, anti-racist, and left-wing activities as well as the degenerate sympathizers and activists of the pedophile lobby.