:: REDWATCH - POLSKA

 

MAZOWIECKIE

:: WARSZAWA^ Kamila Gasiuk-Pihowicz. Warszawa. kamila.gasiuk-pihowicz@nowoczesnapl.org. Lewacko-Żydowska hiena,  działająca na rzecz zwalczania rasizmu, ksenofobii, antysemityzmu i nietolerancji w fundacji "Forum Dialogu Między Narodami". Prywatnie idiotka roku z intelektem Kubusia Puchatka.


PARTIA RAZEM, ul. Szczekocińska 3/1, 02-605 Warszawa.
Sponsorowana mi. przez znanego przez Georga Sorosa, wspierana przez samego towarzysza Aarona Szechtera. Lewica w III RP. Popmarksistowskie, liberalne, lewactwo. Żyjące w świecie wyższych sfer, na posadkach sektora prywatnego, strzelające sweet focie w luksusowych jaguarach. Walczą o ateistyczny światopogląd, pod obrazem matki bożej częstochowskiej i do tego na klęczkach. Lewica? - ideowe prostytutki... Bękarty okrągłego stołu kierujący się minimalizacją strat i maksymalizacją zysku...


^ Adrian Zandberg


^ Aleksandra Cacha


^ Alicja Czubek


^ Jakub Danecki


^ Katarzyna Paprota


^ Magda Malińska


^ Marcelina Zawisza


^ Mateusz Mirys


^ Paweł Preneta^ Club mekka, siedlisko wszelkiej maści dewiantów, eldorado narkomanii, przystań pseudo-celebrytów, wylęgarnia HIV i chorób wenerycznych. Chłodna 35/37 Warszawa^ Karolina Joanna Sobkowiak z Opola, pseudonim Karo Aquabal. Palestyńczyk po prawej to Moh Al Nashif, a żyd po lewej Tamir Halperin. Województwo Mazowieckie, Warszawa.^ Marcin Krupa zamieszkały w W-awie przy Ul. Świętojerskiej w stałym związku z Dawidem Kwiatkowskim, działają na rzecz równouprawnienia zwiazków innych.

Do trafienia w warszawskim klubie glam Ul. Żurawia 22 jest to też przytłek dla dewiantów.^ Imie nazwisko do ustalenia pochodzi z Jaworzna (województwo śląskie) os. Gigant. Zatwardziały lewak, ćpun i alkoholik brudas donosiciel. Widziany dosyć często na manifestacjach anty-faszystowskich. Studiuje w Gliwicach. Kumpel znanego nam Marchevy.^ Iwona Konopka - Sędzia Sądu Rejonowego Warszawa Śródmieście. Pani Sędzia Iwona Konopka w imieniu Rzeczpospolitej PRL-owskiej skutecznie przywróciła społeczeństwu i młodym Polakom wiarę w „bezstronność” i „sprawiedliwość” polskich sądów, skazując poszkodowanego w napadzie rabunkowym 80-cio letniego profesora o radykalnych antysemickich poglądach na łączną kare grzywien w wysokości ponad 6 tys złotych, tylko dlatego że  poszkodowany dał się okraść w pociągu. Kolejny proceder z udziałem „Pani Sędzi”  po obchodach Święta Niepodległości na Placu Konstytucji, skazała pewnego chuligana na trzy miesiące pozbawienia wolności za brutalny atak twarzą na but interweniującego po cywilnemu policjanta. System sprawiedliwości w Polsce według "Pani sędzi" opiera się na post-PRL-owskich zasadach, przeskok ustroju z komunizmu do Postkomunizmu, wywołuje taką reakcję szokową u w/w przedstawicielki tzw. Wymiaru sprawiedliwości.^ Michał Sutowski -lewak, biseksualista, niegroźny w starciu bezpośrednim, donosi na policje!
Krytyka polityczna -komunistyczne stowarzyszenie mające na celu propagowania dewiacji seksualnych i lewicowych.
To główny organizator tzw. „kolorowej podległej pederastom mającej na celu zatrzymania marszu niepodległości 11.11.2011 i wywołanie zamieszek. To krytyka polityczna zaprosiła niemieckich lewaków i instruowała kogo mają bić.^ Krzysztof Bęgowski (Anna Grodzka) pseudonim Angelika, ur. 16 marca 1954 roku w Otwocku. (57 l.) zamieszkały w Warszawie, w PRL aktywnie działał w Zrzeszeniu Studentów Polskich (organizacja studencka , związana z lewicą i akceptowana przez komunistyczny reżim), pełnił funkcję dyrektora gospodarczego Alma-Pressu (oficyna wydawnicza założona przez Jarosława Pachowskiego członka PZPR) wspólnie z Włodzimierzem Czarzastym był członkiem Komitetu Organizacyjnego Festiwalu Kultury Studentów PRL. Obecnie działacz ruchu LGBT. Założyciel i prezes fundacji Trans-Fuzja, działacz na rzecz równouprawnienia osób transseksualnych, transwestycznych, transgenderowych, jak i innych wychodzących poza normy płciowe zboków. 

Przebrany w sukienkę z uciętym "fiutkiem" przemalowany na kobietę ojciec dzieci, który zostawił rodzinę. Ikona całej Polski, mądry(a), inteligentny(a) "Angelinka", spokojny(a), niekonfliktowy(a), uroczy(a) (nie fizycznie, bo tutaj bije rekordy misek całego świata) ale duchowo, pokojowa kotka, którą tylko głaskać można, a jednocześnie się dziwić, że gdy my nie mamy czasu głaskać, to ona mądre ustawy uchwala. Krzysztof Bęgowski (Anna Grodzka), w wyborach do Sejmu w 2011 roku zdobyła mandat poselski z ramienia Ruch Palikota (czyt.RPKPH) w Krakowie. Zamierza walczyć z ksenofobią, homofobią, transfobią, antysemityzmem, rasizmem i z wszystkim co jest normalne. 

Adres e-mail:
ania.aina.grodzka@gmail.com
ania.grodzka@transfuzja.org
Strona www.annagrodzka.blog.pl
facebook: http://www.facebook.com/ania.aina.grodzka^ Aleksander Pawłowski - znany warszawski lewak, najpewniej żyd. Działa w anarchistycznym Stowarzyszeniu Wolność - Równość - Solidarność. Na zdjęciu - podczas demonstracji czerwonych z okazji 1 maja. Zadeklarowany polonofob. http://www.wrs.rdl.pl/^ Monika Natalia Brenda Lisiewicz - ur. 1989-07-12. Naprawdę pojebana studentka. Zboczoną kurwę podnieca ściąganie z drzew małp i zwożenie do naszego Białego Kraju. Zapewne ta suka jest zarażona tyloma odmianami AIDS ile jest plemion w Afryce. Na jednym ze zdjęć podopieczni tej szmaty z małym jasnobrązowym gównem na rękach, zgroza... Na innej fotce lewacka "managerka" i jej podludzka drużyna zajeła III miejsce w Against Racism Cup. Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej ul. Chodakowska 19/31.
E-mail: monika.lisiewicz@gmail.com lub fluvii.lisiewicz@gmail.com
Grono: http://grono.net/users/219305/
Jest członkinią CIM-u strona: http://www.cim.org.pl/ - stowarzyszenie zajmujące się imigrantami.^ Adam Borowski - ur. 21 lipca 1955 w Warszawie. W 1994 był współzałożycielem, a od 2000 przewodniczący Komitetu Polska-Czeczenia. Od listopada 2005 Honorowy Konsul Czeczeńskiej Republiki Iczkeria w Polsce. Stawia interesy czeczeńskich imigrantów wyżej niż Polaków. Ściąga coraz więcej ich do naszego kraju, zalewa ulice nimi. Napływ małych czeczenów nie znających polskiej mowy, sieje spustoszenie w szkołach. Strona tego antypolaka: http://czeczenia.com.pl/index.php^ Izabela Banasikowska - żydowka i lesbijka, magister psychologii, terapeuta dzieci i młodzieży (ciekawe czy rodzice wiedzą do kogo posyłają dziecko)  aktywnie działa w organizacjach żydowskich, kiedyś również w organizacji lambda.^ Krystyna Świrszcz - Mathiak - żydowka, magister psychologii, mieszka w Warszawie na ulicy Lewartowskiego ale wyszła za niemca i tymczasowo mieszka w niemczech, publikuje w żydowskim czasopismie Midrasz. Email: krystyna.mathiak@psych.uw.edu.pl^
Wojciech Nerkowski: pedał, scenarzysta serialu "na wspolnej", mieszka w Warszawie na Wawrzyszewie.^ Adi Joao (ur.1988-12-13) Urodzony w w Łodzi.
Matka czarna, ojciec brązowy. Najprawdopodobniej ojciec żyd a matka fanatyczka czerwonej komunistycznej gwiazdy.


^ Adi Joao i jakaś zdrajca rasy...^ Piotrek Szczurowski, lat 20. Pseudo: Szczurek. Jeden z członków antify. Wzrost oloło 180cm. Ubiera się jak typowy brudas punk. Zamieszkały Sulejówek-Miłosna ulica Długa. Raczej nie groźny w starciu. Bywa często w klubie Welcome to The Jungle w Sulejówku tam gdzie bywa więcej takich śmieci jak on.^ Filip Ilkowski– Lewacki działacz kanapowej organizacji o nazwie „Pracownicza demokracja”. Pracuje na uniwersytecie warszawskim (instytut nauk politycznych, Zakład Historii Myśli i Ruchów Społecznych) mail: filipbrick@interia.pl

^ Piotr Ciszewski – lewacki aktywista małej organizacyjki o nazwie Czerwony Kolektyw – Lewicowa Alternatywa (CK-LA). Jest jednym z redaktorów serwisu lewica.pl. Na zdjęciu przemawia Ciszewski, po prawej stoi jego idol, również lewicowy śmieć – Marek Dyduch z SLD.^ Małgorzata Rawińska - Rzeczniczka prasowa bandy organizującej coroczne spędy zboczeńców w Warszawie pod nazwą „parada równości”.^ Jacek Kochanowski – zboczeniec zaangażowany w pranie mózgu studentom. Pracownik uniwersytetu warszawskiego, prowadzi tam tzw. gender studies. Uniwersytet Warszawski Centrum Badań Polityki Naukowej i Szkolnictwa Wyższego Wydział Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji. mail: Jacek.Kochanowski@uw.edu.p^ Maciej Wieczorkowski – lat 48, lewacki działacz miotający się po kilku ugrupowaniach, od zielonych 2004 do SLD. Obecnie organizator jednego z pochodu czerwonej hołoty na 1 maja.
^ Powyższe zdjęcie pochodzi z 2005 r. Na czele lewackiego pochodu 1 majowego idą dwie białe zdrajczynie rasy w wózkach wiozą 2 małe małpy, jeżeli rozpoznajesz którąś z tych białych szmat daj znać na maila.^ Simon Moleke Njie. Aresztowany przez Policje Simon Moleke Njie oskarżony jest o wywołanie epidemii w srodowisku młodzieży akademickiej. Zatrzymać epidemie wirusa HIV. Zdech w 2008.

Prosze ściągnąć ulotkie:
http://www.redwatch.info/simon_moleke_njie.pdf^ Przypadek bardziej psychiatryczny niż polityczny, niejaki komunista Iwo Czerniawski z Warszawy - chodzi po stolicy w przebraniu radzieckiego marynarza i wieszczy walkę klas wiek ok. 20 lat, uczy się w szkole muzycznej 1 stopnia im J. Elsnera przy ulicy Miodowej ( więcej danych brak)


Maciej Dowhyluk ps. Chirurg - lat ok. 30 , wzrost 185-190 cm , charakterystyczna bródka ok. 2cm, ubiera się przeciętnie (nie jak punk, lewak czy inny pomiot), Główny szef warszawskiej antify dłuższe przetłuszczone włosy, mieszka w okolicach ul. Tamka, bywa na squatach za granicą.

Marek Jendruczek pseudonim TRUPEK r. ur. 1981, do roku 2001 zamieszkały dzielnica Bemowo, potem squaty w Warszawie i zagranicą.

Mirosław Barcinkowski pseudonim COCKNEY lat ok. 29-30 zam. na squatach w Warszawie i zagranicą. Często działa pod wpływem amfetaminy lub innych narkotyków, atakuje zawsze ze sprzętem typu kosa czy nóż do tapet, prawie 2 lata spędził w więzieniu za zabójstwo młodego skinheada, w sądzie wyższej instancji uniewinniony i wypuszczony.

Jakub Kujałowicz pseudonim KUBUŚ, lat ok. 24-25 aktywista antify, znany SHARP muzyk lewackiego zespołu THE KUFLERS w którym gra razem z siostrami HASKA, student prawa Uniwersytetu Warszawskiego, rodzinnie powiązany z przywódcą antify HASKIEM (jest związany z jego siostrą, znaną aktywistką lewacko-squaterską).

Stanisław (Konrad) Szymański r. ur 1981 zam. dzielnica Bielany osiedle Wawrzyszew, mimo niskiego wzrostu może być groźny w starciu bezpośrednim gdyż ponad 10 lat trenuje sztuki walki, sprzedaje na policję, student UKSW, aktywny w antifie i innych squtersko-lewackich przedsięwzięciach.

Władysław Matuszewski r. ur. 1982 pseudonim WAGA jeden z przywódców antify, groźny w starciu bezpośrednim, często działa pod wpływem amfetaminy lub innych narkotyków.

Radosław Barczak lat ok. 27-28 , do 2002 zam. dzielnica Bielany, Obecnie squaty w Warszawie, Niemczech i Holandii.

Jakub Rzekanowski - dziennikarz Trybuny, prawodpodobnie pedał, utrzymuje dobre kontakty z warszawską ANTIFĄ i zapewnia im w razie wsparcie medialne i pomoc, jesli oni mają jakies kłopoty. Autor wielu szkodliwych artykułów m.in. o ruchu NS w Polsce, o B&H Poland W trakcie bójki niegroźny, z wielu źródeł wynika iż jest konfidentem policyjnym. Częsty gość na koncertach na squacie, koncertach oi! a także imprezach rockabilly i psychobilly.

Artur Borkowski (Federacja Anarchistyczna) 642- 72- 46 lewackie Bahanale Distro, współtwórca składanek 'muzyka przeciwko rasizmowi' oraz 'metal przeciwko rasizmowi' (druga składanka piracka, bez uzgadniania z zespołami, poza ich wiedza).

Remigiusz Sosnowski (Remek, Remi) - żydowskiego pochodzenia, współtwórca RAAF /Lewicowej Alternatywy. Częsty bywalec warszawskiej synagogi. Wiek ok. 30 lat. Zamieszkały na Żoliborzu.^ Piotr Rychwalski - (Piszpunt) - znany lewak, powiązany z władzami. Aktywnie współpracuje z policją i ABW.^ Kalina 'INA' Haas siostra Dawida Haasa, dziewczyna Jakuba Kujałowicza, znana i mocno zaangażowana lewaczka. M.in gra w lewackim antyrasistowskim zespole THE KUFLERS^ nazwisko nie znane, ps. Franczesko, aktywista antify, brat znanej lewaczki i squaterki Matiny^ Grzegorz Prujszczyk Ps. Harcerz, aktywista antify, niegroźny w starciu bezpośrednim, sprzedaje na policję.^ Dawid Haas - ps. Hasek r ur. 1983 zam. Głosków k. Piaseczna jeden z liderów warszawskiej ANTIFY. Fanatyczny lewak, również jego starszy brat i siostra są działaczami antify. Prawdopodobnie pochodzenia żydowskiego. Bywa na przemian w Głoskowie i na Saskiej.^ sowa - nieznany z imienia i nazwiska aktywista ANTIFY, wzrost ok. 190cm, zamieszkały w Komorowie, urodzony w 1987 roku . Najprawdopodobniej uczęszcza do LO w Komorowie, wcześniej przez niecały rok uczęszczał do LO im. Lajosa Kossutha na warszawskim Ursynowie - z tego co wiadomo, został wyrzucony za niski poziom intelektualny a także sposób bycia. Raczej nie groźny w starciu bezpośrednim.^ Agnieszka Żołądkiewicz (Żaba) - żydowskiego pochodzenia lewaczka, feministka. Lewicowa Alternatywa. Obecnie zam. na Ochocie. Bliska współpracowniczka Andrzeja Smosarskiego. Związana także ze środowiskiem SHARP.^ Florian i Michał Nowiccy - Nurt Lewicy Rewolucyjnej. Zam. Żoliborz. Synowie Wandy Nowickiej.^ Teplin Karol - działacz Lewicowej Alternatywy, student Uniwersytetu Warszawskiego. Mówi o sobie red-Skin :) można go jedynie nazwać łachman-Skin, bo o ruchu skins niema zielonego pojęcia. Aktywnie współpracuje z policją.
(autor zabawnego e-maila straszącego akcje REDWATCH PL )


Rafał Kamiński (Żygacz) - lewak, Lewicowa Alternatywa, zam. na Żoliborzu. Prowadzi dystrybucję lewackich czasopism, muzyki i innych materiałów (DIY distro). sprzedaje na policjei, brał udział w ataku na mieszkanie lidera NOP.

Andrzej Żebrowski - pracownik PAP, żydowskiego pochodzenia, wyszkolony przez brytyjską partię socjalistyczną (SWP - Socialist Worker's Party) ,wydawca pisma 'Pracownicza Demokracja' (dawniej 'Solidarność Socjalistyczna'), lider warszawskiej centrali 'Pracowniczej Demokracji'. Zam. n a Ursynowie. Często można go spotkać w centrum miasta, jak sprzedaje swoje pisma. Możliwe powiązania z ABW i innymi służbami bezpieczeństwa.

Jacek Purski – tel. 507 166 196 – współpracownik Pankowskiego i Kornka, koordynuje akcję wykopmy rasizm ze stadionów.^ Marcin Kornak
1. Adres ul .Bartłomieja z Bydgoszczy 13/2 ,
skrzynka pocztowa Kornaka: M.K. P.O. Box 99 , 85-791 Bydgoszcz 32.
skrytka pocztowa "Nigdy Więcej" P.O.Box 6 , 03-700 Warszawa 4 ,
2. e-mail - redakcja@nigdywiecej.org
3. praca -inwalida I-szej grupy.
4. wykształcenie - średnie
5. przynależność organizacyjna - GAN , Stowarzyszenie "Nigdy Więcej"
6. funkcje- redaktor naczelny "Nigdy Więcej"
7. publikacje - artykuły
8. narodowość - polska
9. uwagi - niewątpliwie wierzy w to co robi. Jednak wobec ciężkiego kalectwa i słabego wykształcenia wydaje się być łatwym obiektem manipulacji, dogodnym jako sztandar i zasłona dymna dla mających własne cele działaczy. Szkodliwość średnia - będzie nikim bez swoich mocodawców i pomocników.^ Michał Bilewicz, data urodzenia: 1980-08-30, doktorant na wydziale Psychologii UW. Prowadzi badania nad antysemityzmem oraz nad redukcją uprzedzeń. E-mail: bilewicz@psych.uw.edu.pl Katedra Psychologii Osobowości, pokój 300. Najprawdopodobniej jest pochodzenia żydowskiego.^ Szymon Niemiec – Zamieszkały w Warszawie, tel.: 602-837-956, strona internetowa: www.szymonniemiec.pl (na niej sporo informacji o tym zboczeńcu)^ Jacek Adler – zamieszkały w Warszawie, tel. 601 37 87 22 (interesujący artykuł o tym degeneracie - www.wandea.org.pl/zieloni-2004/jacek-adler.htm)^ Iga Kostrzewa – Zamieszkała w Warszawie,  tel. (22) 628-52-22 (ur. 12.09.1973).wiceprzewodnicząca i rzeczniczka prasowa organizacji zboczeńców - Lambdy Warszawa www.lambda.org.pl^ Robert Łukasik - tel. 693 445 302 Szef organizacji dla pedałów i pedofili o wszystko mówiącej nazwie: Tolersex^ Łukasz Pałucki, zamieszkały w Warszawie, tel..604 234 941. Obecnie przydupas żyda Marka Borowskiego i SDPL, zajmuje się sprawami pedałów w tej partii.^ Krystian Legierski - zamieszkały w Warszawie, czarnuch i do tego pedał, czy może być coś gorszego? Więcej na temat tej małpy - http://pl.wikipedia.org/wiki/Krystian_Legierski^ Tomasz Bączkowski, organizator tzw. parad równości w Warszawie.^ Adrian Zandberg - aktywny karierowicz polityczny, kiedyś przewodniczący w Federacji Młodych Unii Pracy dziś w Młodych socjalistach, przydupas Izabeli Jarugi Nowackiej. Powiązany z CK-LA. Oprócz tego zajmuje się działalnością dziennikarską w lewackich mediach. Robi doktorat na wydziale historii Uniwersytetu Warszawskiego.


August Grabski - trockista, pochodzenie żydowskie , współredagował pismo "Dalej!".Współautor hagiograficznego
opracowania o trockizmie.

Jarosław Hebel - były członek redakcji "Nigdy Więcej", obecnie pisuje w "Dziś" /organ byłego premiera z PZPR, M. Rakowskiego/.Mieszka w Warszawie. Posiada blog "de liberal".

Zbigniew Marcin Kowalewski - iberysta, historyk, publicysta.Teoretyk trockizmu , pisujący w "Lewą Nogą", działacz trockistowski. W l. 1980-81- w NSZZ "Solidarność" , gdzie próbował szerzyć idee trockizmu, W 1981- 1989 w Paryżu, gdzie próbował przejąć tamtejszy ośrodek pomocy dla "Solidarności" , redaktor polskojęzycznego pisma IV Międzynarodówki "Inprekor".

Zbigniew Partyka - działacz marksistowski , animator "Klubu im.Róży Luksemburg" i "Nowej Lewicy". W przeszłości współorganizator "Grupy Samorządności Robotniczej".

Sławomir Sierakowski - redaktor "Krytyki Politycznej".Podpisał "List 250".

Dariusz Zalega - trockista , pisuje w "Lewą Nogą" oraz w prasie śląskiej, m.in. w "Nowym Robotniku".


 

 

All Rights Reserved. Protected by the First Amendment of the United States of America. Redwatch.info does not condone, advocate, hint, speculate or suggest any type of crime, violence or illegal activity. This web site is strictly an informational database to help the public keep informed about the criminal and destructive tendencies of persons engaged in anti-fascist, anti-racist, and left-wing activities as well as the degenerate sympathizers and activists of the pedophile lobby.