:: REDWATCH - POLSKA

 

MAŁOPOLSKIE

:: KRAKÓW^ Właściciel serwisu punxnotdead.pl, zamieszkały Kraków/Sucha Beskidzka/Nowy Targ,. Działacz antify jak i federacji anarchistycznej, organizator koncertów oraz obozów z turniejami walk.^ GRAŻYNA ORZEŁ. Zamieszkała we wsi Pogorzyna, położonej w woj. małopolskim, w pow. gorlickim, w gm. Lipinki.Lat 31. (wygląda jak papuga)Należąca do pedalskiej bandy Sępa z Krakowa.Bez perespektyw na życie,ale co z taką twarzą można osiągnąć.


^ Bartłomiej Sep pseudonim Gary 26 lat, zamieszkały w Krakowie osiedle Jagielońskie. Chciał zostać Narodowym Socjalistą ale z uwagi na to że urodził się śmieciem, zostanie nim już dokońca swojego pijackiego życia. Niegroźny w konfrontacji ze względu na swoją chorobę alkocholową i 60 kg opuchlizny. Dlatego często nosi przy sobie jakiś przedłużacz. W tle z podniesioną ręką Szymon Turek, włóczący się po centrum Krakowa razem z pedalską bandą Sępa. Niestety można ich spotkać najczęściej w centrum miasta gdzie Policja rozsiała kamery co 10 metrów.^ Daniel Badura lat 18 z Krakowa ze swoim chłopakiem. Uczestnik pedałskich parad, student Uniwersytetu Jagielonskiego.


 
^ Paweł  Babiak lat 20 zamieszkały Kluszkowce koło Nowego Targu znany w lewackim środowisku anty faszysta i anty rasista zamieszany w trwożenie anty faszystowskiej bojówki mającej na celu walkę z członkami ONR Podhale. Diler i ćpun.
^ Marcin Wesołowski. Działacz pro żydowski, porzucił Katolicyzm dla judaizmu, ukryty homoseksualista (potwierdzone), zwolennik poglądów anty-faszystowskich. Ma 23 lata studiuje na UJ stosunki międzynarodowe, w czasie starcia nie powinien sprawiać kłopotów. Jego zdjęcia można pobrać z http://www.fotka.pl/profil/martinollesandr, na jego koncie w serwisie fotka.pl znajdują się wzmianki o jego poglądach pro-żydowskich (cytat:"prawie żyd, choć nie żyd") i anty-nazistowskich. Mieszka w Morawicy pod Krakowem (kolo Balic). ^ Krzysztof Kluza http://www.kluza.eu/cv.html
Sekretarz zarządu Fundacji Kultura dla Tolerancji
Wolontariat w organizacji pożytku publicznego Kampania Przeciw Homofobii
^ Krzysztof Halama (Walpurg) Homoseksualista i pedofil zamieszany w jedna z afer pedofilskich podczas zatrzymania zszokował policjantów wsadzonym wibratorem analnym...


Zdjęcia z marszu tolerancji, gdzie lewicowy i pedalski pomiot w imię „kultury” zrobił sobie z Grobu Nieznanego Żołnierza podest. Domagają się poszanowania praw mniejszości, bezczeszcząc przy tym pamięć tych, którzy przelewali krew za kraj, który nie wiedzieć czemu  pozwala organizacjom takim jak Fundacja „Kultura dla tolerancji” odbywać wiece.

Oto informacje dotyczące niektórych działaczy fundacji:


^Ida Łukawska – fundatorka Fundacji, studentka socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim

^ Jacek Kochanowski - pracuje w Centrum Badań Polityki Naukowej i Szkolnictwa Wyższego UJ, prowadzi zajęcia również w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego.

^ Sławomira Walczewska

^Janusz Marchwiński – dziennikarz i publicysta, mieszkaniec Krakowa. Założyciel jednej z pedalskich stron internetowych.

^Andzia Kudzia – założycielka Lambdy – Kraków

^Tomas Szypuła – pedał zamieszkały w Warszawie, działacz Kampanii Przeciw Homofobii

^Radosław Oliwa – pedał zamieszkały w Krakowie

^Mike Urbaniak – członek Żydowskiego Stowarzyszenia „Czulent”, studiuje stosunki międzynarodowe w Krakowie.

^Katarzyna  Stefanow – studentka religioznawstwa

^Katarzyna Najman – kończy filozofię na UJ, często podróżuje pociągami między Krakowem a Warszawą.

^Krzysztof Kluza – sympatyk masonerii, studiuje Elektroniczne Przetwarzanie Informacji na UJ. Spotkać go można na krakowskich plantach, gdzie jeździ na rolkach.

^Samuel Jonatan Nowak – student kulturoznawstwa-filmoznawstwa na UJ. Wg informacji ze strony fundacji nosi w kolorowe t-shirty i żółte trampki.

^Ilona Salczyńska – pochodząca z Elbląga lesbijka, studentka religioznawstwa na UJ.

Demonstracja lewicowego ścierwa ,pederastów i pedofilii 28.04.2006


::NOWY SĄCZ^ KAMIL SZYMBARA. Kryptopedał-czarnucholub, który, w myśl egalitarystyczno-marksistowskiej zasady "żaden człowiek nie jest nielegalny", oraz "każdy inny, wszyscy równi," żyje w potajemnym konkubinacie ze swoim czarnym chłopakiem na jednym z nowosądeckich osiedli. Ukrywa prawdę przed rodzicami i kolegami, wśród których lansuje się na nacjonalistę, kibica-patriotę i lokalnego gangsterka. Spotkać go można na warszawskich Marszach Niepodległości oraz meczach Sandecji Nowy Sącz, Resovii Rzeszów i Wisły Kraków, gdzie prawdopodobnie zbiera informacje na temat uczestników. UWAGA! W skutek kontaktów z czarnuchami być może zakażony wirusem HIV.

Kamil Szymbara
Miejsce zamieszkania: Nowy Sącz
Wojewodztwo: małopolskie
email: obywatelrp2@hushmail.com
IP: 83.218.100.101 - Regionalna Telewizja Kablowa Spółka Jawna
gg: 3379501
facebook: https://www.facebook.com/kamil.szymbara
last.fm: Obywatel88, http://www.lastfm.pl/user/Obywatel88
nick na kibice.net: odyn91
nick na narodowiec.com.pl: KamilNR


        

 

All Rights Reserved. Protected by the First Amendment of the United States of America. Redwatch.info does not condone, advocate, hint, speculate or suggest any type of crime, violence or illegal activity. This web site is strictly an informational database to help the public keep informed about the criminal and destructive tendencies of persons engaged in anti-fascist, anti-racist, and left-wing activities as well as the degenerate sympathizers and activists of the pedophile lobby.